Privātuma politika

 

Mēs saņemam, vācam un uzglabājam visu informāciju, kuru ievadīta mūsu mājas lapā, vai sniegta mums  jebkādā citā veidā. Turklāt mēs apkopojam interneta protokola (IP) adresi, ko izmanto, lai jūsu datoru savienotu ar internetu; Pieslēgties; epasta adrese; parole; informācija par datoru un savienojumu un pirkumu vēsture. Mēs varam izmantot programmatūras rīkus, lai izmērītu un apkopotu informāciju par sesijām, tostarp lapas reakcijas laiku, noteiktu lapu apmeklējumu ilgumu, informāciju par lapas mijiedarbību un metodes, kas tiek izmantotas, lai pārlūkotu izeju no lapas. Mēs arī vācam personu identificējošu informāciju (ieskaitot vārdu, e-pastu, saziņu); informācija par maksājumu (ieskaitot kredītkartes informāciju), komentāri, atsauksmes, atsauksmes par izstrādājumiem, ieteikumi un personīgais profils.

 

Veicot darījumu mūsu vietnē, procesa ietvaros mēs apkopojam personisko informāciju, kuru jūs mums sniedzat, piemēram, jūsu vārdu, adresi un e-pasta adresi. Jūsu personiskā informācija tiks izmantota tikai īpašu iepriekš minēto iemeslu dēļ.

 

Mēs apkopojam šādu nepersonisko un personisko informāciju šādiem mērķiem:

- Sniegt un vadīt Pakalpojumus;

- Nodrošināt mūsu lietotāju pastāvīgu palīdzību klientiem un tehnisko atbalstu;

- Lai varētu sazināties ar mūsu apmeklētājiem un lietotājiem, izmantojot vispārīgus vai personalizētus ar pakalpojumu saistītus paziņojumus un reklāmas ziņojumus;

- Izveidot apkopotus statistikas datus un citu apkopotu un / vai izsecinātu nepersonisku informāciju, kuru mēs vai mūsu biznesa partneri varam izmantot, lai sniegtu un uzlabotu savus attiecīgos pakalpojumus;

- Ievērot visus piemērojamos likumus un noteikumus.

 

 

Mūsu uzņēmums mājas lapa atrodas Wix.com platformā. Wix.com nodrošina mums tiešsaistes platformu, kas ļauj mums pārdot mūsu produktus un pakalpojumus jums. Jūsu datus var uzglabāt, izmantojot Wix.com datu krātuvi, datu bāzes un vispārējās Wix.com lietojumprogrammas. Viņi glabā jūsu datus drošos serveros aiz ugunsmūra.

 

Visas tiešo maksājumu iespējas, ko piedāvā Wix.com un kuras izmanto mūsu uzņēmums, atbilst PCI-DSS noteiktajiem standartiem, ko pārvalda PCI Drošības standartu padome, kas ir tādu zīmolu kā Visa, MasterCard, American Express un Discover kopīgs darbs. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt drošu kredītkaršu informācijas apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzējos.

 

Mēs varam sazināties ar jums, lai informētu jūs par jūsu kontu, lai novērstu problēmas ar kontu, lai atrisinātu strīdu, iekasētu maksas vai naudas summas, aptaujātu jūsu viedokli, izmantojot aptaujas vai anketas, lai nosūtītu atjauninājumus par mūsu uzņēmumu vai kā citādi nepieciešams sazināties ar jums, lai izpildītu mūsu lietotāja līgumu, piemērojamos nacionālos likumus un jebkuru līgumu, kas mums var būt ar jums. Šajos nolūkos mēs varam sazināties ar jums pa e-pastu, tālruni, īsziņas un pasta pastu.

 

Ja vairs nevēlaties, lai mēs apstrādājam jūsu datus, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu bekereja@cafebitite.lv

 

Privātuma politikas atjauninājumi

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo konfidencialitātes politiku, tāpēc, lūdzu, bieži to pārskatiet. Izmaiņas un precizējumi stāsies spēkā uzreiz pēc to ievietošanas vietnē. Ja veicam būtiskas izmaiņas šajā politikā, mēs šeit paziņosim, ka tā ir atjaunināta, lai jūs būtu informēts par to, kādu informāciju mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos, ja tādi ir, mēs izmantojam un / vai izpaužam to.

 

Ja vēlaties: piekļūt, labot, labot vai dzēst jebkādu personisko informāciju, kas mums ir par jums, aicinām sazināties ar mums pa e-pastu bekereja@cafebitite.lv